Attentiontrader: Het resultaat

door op 02 apr 2010, in Attention Trader

Mijndomein.nl experimenteert alweer een tijdje met Attentiontrader.com Op termijn kunnen alle klanten hiervan gebruikmaken. We brengen nog voortdurend verbeteringen aan waardoor de begrijpelijkheid en gebruiksvriendelijkheid wordt verhoogd.

Je kunt je exacte doelgroep in iedere nederlandse gemeente mailen. De doelgroep krijgt betaald voor het ontvangen van jouw email. Ik zal hieronder even aangeven welke mailingen ik de laatste tijd verstuurd heb. Dat geeft een heel goed beeld:

  • Vandaag heb ik een vraag gesteld waar ik in Zuid Holland het snelst snelgroeiende coniferen van een bepaalde lengte kon krijgen. Kosten 0.43 voor deze mailing. Ik wil die dingen er tijdens de paasdagen de grond in hebben dus ik heb ze snel nodig! Binnen 5 minuten een antwoord waar ik wat mee kan.
  • Gisteren heb ik een mailing gestuurd om de Nacht van de Hoop te promoten. 150 mensen in Zuid Holland gemaild voor 15 euro. 128 mensen hebben dit bericht tot nu toe gelezen.
  • Pas had ik voor een feestje snel een goede fotograaf nodig in Amsterdam. Ik heb in Attentiontrader 9 fotografen gemaild in en rond Amsterdam. Binnen een uur meerdere antwoorden met offertes. Ik koos voor Foto Greef Inmiddels heeft ze voor mij een prachtige reportage gemaakt en is deze betaald. (Kosten mailing 11 euro, Simone de Greef heeft een hoog ontvangsaldo :)
  • Het feestje ging over de lancering van de nieuwe CD van David Manesse. Zijn CD promoot ik nog dagelijks via Attentiontrader. Gewoon omdat het een goede CD is. Ik benader iedereen die van muziek houdt in NL, Kosten 137 ontvangers voor 6, 32 euro.)
  • Ik had voor een nieuw idee van me een goede programmeur nodig. Ik stuur een mailing naar alle php ers en heb inmiddels het eerste projectje met Lars Grijssen afgerond. Hij reageerde dat hij wel tijd had. (Kosten mailing 4, 34, 30 php ers benaderd.)
  • Ook reageerde Lydia van Vision First. Die gaan we ook nog wel eens inzetten voor Mijndomein.nl. Ik heb daar in ieder geval dankzij Attentiontrader een alleraardigst kennismakingsbezoek gehad.

Wil je ook ervaring opdoen met Attentiontrader? Maak een account aan en mail me met hetzelfde emailadres als je account op nieuws@mijndomein.nl en ik verhoog je saldo naar 50 euro zodat je kunt experimenteren. In het mailtje moet staan waarover je mailing gaat. Dit moet een commerciele uiting zijn.

:, ,
Reageer hieronder op bovenstaand bericht.

Laat een reactie achter